Nábytek Litera logo
O nás

O nás

Kdo jsme?

0 +
let na trhu
Kdo jsme?

Firma Nábytek Litera vznikla v roce 2002 a zabývá se zakázkovou výrobou nábytku z lamina v té nejvyšší kvalitě.

Poskytujeme kompletní servis zahrnující odborné konzultace, 3D návrh, výrobu, dodání a montáž nábytku do všech typů interiérů. Máme dlouholetou zkušenost s realizací kuchyní, ložnic či dětských pokojíků, kancelářského nábytku, vestavěných skříní a mnoha dalších.

Spolupracujeme pouze s nejlepšími a ověřenými dodavateli lamina, jako jsou Egger či Kronospan, hrany nábytku olepujeme kvalitními ABS hranami od společnosti Hranipex a nábytkové kování nám dodává společnost Blum.

Za profesionální, přesnou a pečlivě odvedenou práci ručíme, neboť naším cílem je Vaše spokojenost.

Do jakýchkoliv prostor

Tvoříme nábytek na míru. Od kuchyní, přes vestavěné skříně, až po kompletní zasedací místnosti či dětské pokoje.

3D návrh

Veškerý nábytek vám vymodeluje a virtuálně zasadíme přímo do vašeho bytu či domu. Budete tak mít lepší představu o finálním produktu.

Prodejna

Vzorky a ukázkové realizace můžete vidět přímo v naší prodejně v centru Kladna.

Recenze

Co o naší práci říkají zákazníci?

Zpětná vazba je pro nás důležitá. Díky ní se posouváme nadále kupředu.

Jan K.
(8.5.2023)
Read More
Od pana Litery máme už dvě vestavné skříně. Jednání je naprosto profesionální. Oceňuji, že pan Litera dokáže poradit s výběrem a vysvětlit co je/není vhodné. Skříně byly dodány do 14 dnů od zaměření v perfektní kvalitě. Parádní také je, že instalace je včetně úklidu. Krásně čistá práce. Určitě se nevidíme naposledy :).
Veronika P.
(29. března 2022)
Read More
Od pana Litery jsme si nechávali dělat nejednu vestavěnou skříň, časem nábytek do předsíně i knihovnu a se vším jsme nadmíru spokojeni. Jak s jednáním pana Litery, tak s pány, co jezdí montovat a zaměřovat a samozřejmě s produkty samotnými. Nábytek je krásně a kvalitně zpracovaný a ceny jsou také velmi příznivé. Do budoucna určitě ještě pár věcí plánujeme a určitě se opět obrátíme pouze na pana Literu.
Markéta S.
(7.ledna 2022)
Read More
S přístupem této firmy jsem velmi spokojená. Realizovali jsme na míru postupně skříňovou stěnu do předsíně, skříň do koupelny a největší zakázkou byl kompletní dětský pokoj na míru. Hodnotím profesionální přístup při přípravě a nákresu nábytku, v případě dětského pokoje jsme dokonce upravovali hotový projekt od designéra a provedené úpravy byly ku prospěchu. Jednotlivé komponenty byly připraveny a přivezeny v logických celcích, takže sestavení na místě proběhlo rychle a hladce, případné nedorazy byly vyřešeny obratem, ať už na místě, nebo rychlým odvozem a úpravou v dílně a zase přivezením zpět. V případě dětského pokoje jsme dokonce potřebovali vyřešit jiný vývod od topného tělesa, i to byla firma pana Litery schopna vyřešit subdodavatelsky a ještě tentýž den. Cena je přiměřená a odpovídá zvolenému materiálu a kvalitě odvedené práce.

Na firmu pana Litery se vždy ráda a s jistotou obrátím i v budoucnu.

Aktuálně řešíme malou zakázku, a to výrobu nových dveří kuchyňské linky na novou vestavnou lednici, která má bohužel jiné rozměry než původní. I v případě takto malé zakázky hodnotím přístup p. Litery jako naprosto profesionální. Takže osobně mohu všem jen doporučit!